Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Стебницька влада доукомплектувалась 1-им заступником

У середу, 2-го грудня, відбулось четверте пленарне засідання першої сесії Стебницької міської ради. Серед питань порядку денного, які вдалось розглянути, були:

Про затвердження Регламенту Стебницької міської ради VII cкликання;
Про затвердження структури виконавчих органів Стебницької міської ради;
Про затвердження на посаді першого заступника міського голови Корпана Романа Васильовича;
Бюджетні питання.

Проголосовано новий Регламент Стебницької міськради. Це нормативно-правовий акт, яким, окрім законів України, орган місцевого самоврядування повинен керуватися у своїй роботі. Його проект було попередньо розглянуто і подано на затвердження сесії профільною депутатською комісією з питань регламенту, мандатів, депутатської етики, дотримання законності та правопорядку.

На пленарному засіданні було затверджено нову структуру виконавчих органів Стебницької мерії. Згідно з нею, загальна чисельність працівників міськради збільшена на 2 одиниці - до 26-ти.

Перед міським головою, секретарем ради та депутатським корпусом виступив претендент на посаду першого заступника міського голови Роман Корпан. Після цього депутати мали змогу задати Роману Васильовичу запитання. Згодом очільник Стебника Петро Старосольський поставив на голосування кандидатуру Романа Корпана, закликавши депутатів за неї проголосувати. Пропозиція отримала підтримку: "за" - 16, "проти" - 0, "утримались" - 5 (для прийняття рішення необхідно не менше 14-ти голосів). Згідно з цим рішенням, Романа Васильовича також введено до складу виконавчого комітету, який таким чином, повністю укомплектовано.

Наостанок, розглянуто бюджетні питання. Так, прийнято рішення про встановлення надбавок місцевій владі за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи. Її розмір складає 50% посадового окладу конкретного держслужбовця з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років. Надбавка поширюється на 2015 рік. Окрім цього, проголосовано за преміювання керманичів Стебника у розмірі 100% їх посадових окладів. Період преміювання - 2015 рік. Також прийнято рішення про виплату заборгованості попередньому керівництву міста.

На завершення бюджетних питань підтримано виділення 45000 грн. на придбання комп'ютерної техніки для місцевої мерії.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: