Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)

Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)
В четвер,12 листопада, у Трускавці відбулося перше пленарне засідання І сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. Розпочав засідання голова Трускавецької територіальної виборчої комісії Руслан Пономаренко, який попросив вшанувати пам`ять загиблих на Майдані та в зоні АТО хвилиною мовчання. Після цього пролунав державний гімн «Ще не вмерла Україна».
Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)

Руслан Пономаренко оголосив про підсумки виборів, які у Трускавці пройшли напрочуд злагоджено та без ексцесів. Так, не було жодної скарги на роботу ТВК, не було судових позовів, не було сумнівів у тому, хто переможець цих виборів. Руслан Борисович оголосив, що переможцем виборів міського голови Трускавця став головний лікар Трускавецької міської лікарні Андрій Богданович Кульчинський, а також зачитав прізвища 26 новообраних депутатів.
Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)
Поблагословив нову трускавецьку владу та напутнє слово виголосив отець-декан Петро Івасівка. Його проповідь була натхненною та мала вплив на людей, які зібралися в залі кінотеатру «Злата». А слід зазначити, що зал був битком забитий, багатьом довелося стояти. Практично у Трускавці ще ніколи не було такого урочистого представлення нового міського голови, як сьогодні.
Слід зауважити, що окрім отців УГКЦ Петра Івасівки та Володимира Бондарчука на інавгурацію новообраного міського голови Трускавця прийшли священнослужителі інших християнських конфесій Трускавця – настоятель парафії УПЦ КП о. Петро Потоцький, настоятель парафії УПЦ о. Петро Федак, старший пастор церкви євангельських християн «Добра Новина» Анатолій Кузьмич, а також прибув настоятель греко-католицької парафії зі Стебника о. Володимир Лужецький та інші. У їхніх очах світилася доброзичливість та повага до нового мера Трускавця, який отримав цю посаду волею Божою та голосами трускавчан.
Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)
Андрій Кульчинський перед всією чесною громадою склав урочисту присягу, поклавши десницю на Святе Євангеліє, згодом слова присяги за найстаршим за віком депутатом ТМР Михайлом Кіселичником повторили всі присутні новобрані депутати. Щоправда, було їх тільки 22 з 26, на відсутність окремих були поважні причини, як, наприклад, закордонне відрядження.
Після цього Андрій Кульчинський, новий міський голова Трускавця, виголосив подячну промову, в якій, зокрема, сказав наступне:
- Хочу подякувати всім активним громадянам, які 25 жовтня прийшли та зробили свій вибір. Хочу подякувати тим, які проголосували за мене – така підтримка спонукає, надихає, окриляє. Я запрошую всіх разом відкрити нову сторінку в історії нашого міста, яке буде комфортним, європейським, зручним, де кожен захоче побудувати своє майбутнє, виховувати своїх дітей. Я вірю в те, що Трускавець буде розвиватися та його очікує розквіт. Слава Україні!
Далі Андрій Богданович запросив до слова всіх, хто мав бажання висловитися, хто мав що сказати в цей урочистий, знаменний для Трускавця день. Слова вітання новообраному міському голові та депутатам міськради лунали з вуст депутата Львівської обласної ради VII демократичного скликання Олексія Балицького, депутата ЛОР І демскликання, активного громадського діяча Мирона-Ігоря Бучацького, депутата ЛОР кількох скликань, голови Трускавецької міської громадської організації «Рада Старійшин» Бориса Кривка. Останній завершив свій виступ словами молитви «Боже, послухай благання!», яку присутні вислухали стоячи.
Привітати нову трускавецьку владу прийшли найближчі сусіди – новобрані міські голови Борислава Ігор Яворський, Дрогобича Тарас Кучма, Стебника Петро Старосольський. Не було тільки нікого з районної ради, де в цей же час теж проходила сесія райради і де не змогли обрати голову Дрогобицької районної ради (буде переголосування, бо 24 необхідних голоси не набрав ніхто, Михайло Сікора від НРУ набрав 19 голосів, а Роман Бейзик з БПП «Солідарність» 17 голосів). Слова привітання від народного депутата України від Дрогобиччини Богдана Матківського зачитала його помічниця Ольга Головкевич.
Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)
На першому пленарному засіданні І сесії ТМР VII демократичного скликання було обрано робочі органи сесії: лічильну та редакційну комісії. В лічильну комісію ввійшли перші за алфавітним списком депутати Роман Бучкович, Василь Вовчанський та Богдан Габшій, у редакційну – Іван Герльовський та Зоряна Домбровська. Було зачитано порядок денний першої сесії, в якому йшлося, що на ній депутати оберуть секретаря міської ради, затвердять новий склад виконавчого комітету, заступників міського голови, керуючого справами тощо. Але це вже буде на другому пленарному засіданні, яке пройде через тиждень-два. А поки що завтра, 13 листопада, представники всіх восьми політичних сил, які пройшли в раду, зберуться на консультації з цих та інших питань. Також депутати шляхом підняття рук припинили повноваження попереднього міського голови Трускавця 2010-2015 рр.
На цьому роботу першого пленарного засідання І сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання було завершено. Нова влада офіційно приступила до роботи, перебрала функції від попередників, яких, до речі, багато прийшло в зал «Злати». Дай, Боже, щоб кожне рішення, кожне кадрове призначення, кожна дія нової трускавецької влади ішла на користь нашому рідному місту-курорту, на консолідацію нашої громади, на благо мешканців. Зміни в законодавстві України вселяють надію, що слова про розвиток та розквіт Трускавця будуть не звичайними урочистими гаслами, а мають реальні шанси на втілення в життя.
Нова влада Трускавця приступила до роботи (+ відео)
Володимир Ключак
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: