Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Мирон Карапата став керівником Дрогобицької поліції

Мирон Карапата став керівником Дрогобицької поліції
У п’ятницю, 13 листопада, в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулося представлення нового керівника Дрогобицького регіонального відділу поліції. Ним став підполковник поліції Мирон Карапата. Про це інформує прес-служба Дрогобицької РДА
Відрекомендував керівника перший заступник начальника Головного управління – начальник слідчого управління Микола Самарчук. Він зокрема зазначив, що при кадровому формуванні української поліції береться до уваги, насамперед, досвід та бажання працівника змінити себе, а отже змінити ставлення до себе та до своєї праці суспільства, простого громадянина. Потрібно переосмислити свій статус, бути не над народом, не збоку, а серед людей, працювати для людей, для захисту їхніх законних прав та інтересів. Цю свою здатність до переосмислення ролі правоохоронця кожен працівник матиме змогу довести під час переатестації.

Представник обласного управління побажав новому начальнику любити, поважати та дослухатися до колективу, а працівникам — не підводити керівника.

Голова райдержадміністрації Максим Лісогор побажав очільнику дрогобицьких правоохоронців та колективу доброї праці, яка має базуватися на повазі до закону та до людей.

Свої побажання керівникові Мирону Карапаті та працівникам висловили голова районної ради Михайло Сікора, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, заступник Дрогобицького міжрайонного прокурора Олександр Тидаш, заступник начальника Дрогобицького МВ УСБУ Юрій Буклов. Виступаючі також подякували за співпрацю попередньому керівникові міліції Андрієві Біласу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: