Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Радянський Союз повертається…

Радянський Союз повертається…
Нещодавно до редакції сайту «Life Info» звернулася, стурбована низьким рівнем обслуговування центрального відділення пошти Дрогобича, наша краянка. Простоявши в черзі більше півгодини часу, дрогобичанка не вирішила свого питання – не змогла відправити за місцем призначення рекомендованого листа. І все через те, що вийшов з ладу комп’ютер. Бо він, до речі, є єдиним, що обслуговує людський потік, який сплачує комунальні платежі місцевим інстанціям.
Поцікавившись, як люди слачують комунальні платежі у головному відділенні пошти Дрогобича - відділенні поштового зв'язку Дрогобич Центру поштового зв'язку №3 м. Дрогобича Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (вул. Д. Галицького, 21), була відверто шокована. Складається враження, що повернулись часи «старої совдепії».
Люди стоять у черзі, нарікаючи на бездіяльність керівництва поштового зв’язку майже годину. Людина, що обслуговує чергу, в цей час щось собі розмовляє по телефону, перемовляється з сусідкою з іншого відділення. І абсолютно має «в носі» всіх і вся…
Як виявилось до «повного щастя», директор підприємства працює одночасно і в Самборі, і в Дрогобичі. І, мабуть, в жодному з міст немає відповідного порядку. Не кажучи вже за культуру обслуговування.
Дрогобичанка, яка скаржилася на низький рівень культури персоналу, погодилася пред’явити нам свій фіксальний чек. Як виявилося, навіть чек, виданий клієнту викликає сумнів. Навпроти позначки – «сума» не вказана проплата (фото надається). Що це? Збій комп’ютерної системи, чи звичайне невігластво?
Радянський Союз повертається…
Якщо для фізичної особи вищезгадані реквізити не є важливими. То для юридичної особи, яка подає до певної установи фінансові звіти та веде бухгалтерський облік, вони відіграють важливе значення. Бо особа є підзвітною.
Тож певна установа, яка є державною, просто зобов’язана мати відповідний чек, у якому мають бути вказані певні реквізити згідгно певних норм, стандартів та вимог.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: