Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Руслан Козир: «Запрошую кандидатів на посаду міського голови Трускавця на публічні дебати!».

Руслан Козир: «Запрошую кандидатів на посаду міського голови Трускавця на публічні дебати!».
18 жовтня, під час свого звіту перед громадою Трускавця у ПК ім.Т.Шевченка, міський голова Руслан Козир запросив кандидатів на посаду очільника міста-курорту на дебати. Їх Руслан Козир запропонував провести 22 жовтня о 17.00 у приміщенні ПК ім. Т.Шевченка. Відповідну заяву Руслан Козир надіслав голові Трускавецької виборчої комісії, у якій попросив його посприяти в організації публічних дебатів у місті.

Руслан Козир: «Запрошую кандидатів на посаду міського голови Трускавця на публічні дебати!».
Нові квитанції на оплату комунальних послуг


Трускавчани платитимуть за комунальні послуги не з однієї, а за декількома квитанціями. Про такі зміни повідомив на оперативній нараді у Трускавецькій міській раді заступник міського голови з питань ЖКГ Ігор Паньків. За словами посадовця, до недавна мешканці міста-курорту отримували одну платіжку, у якій було вказано скільки люди мають сплатити за комунальні послуги. Тепер платіжок до оплати буде декілька – окрема за послуги водоканалу, опалення, сміття, квартплату, тощо.

Уже з 1 листопада трускавчани отримають нові квитанції, запевняють у ТзоВ «Комфорт сервіс». Там пояснюють, до вересня інформацію щодо нарахувань за комунальні послуги вони надавали «Приватбанку», відтак там формували єдину платіжку і надсилали мешканцям. За дану послугу банк брав певну суму коштів, які тепер нікому платити не доведеться, оскільки комунальні підприємства самі формуватимуть та надсилатимуть мешканцям розрахункові квитанції.
Руслан Козир: «Запрошую кандидатів на посаду міського голови Трускавця на публічні дебати!».
У Трускавці не буде відділу статистики


У зв’язку із оптимізацією структури територіальних органів статистики, скороченням кількості працівників відповідно до наказу Державної служби статистики України від 7.10.2015 (№274) закривається відділ статистики у Трускавці.

Функції цього відділу тепер буде здійснювати єдине управління статистки у Дрогобицькому районі. Тож подання звітності підприємствами та організаціями Трускавця мають тепер здійснюватися у вказаний підрозділ статистики.

За забезпечення статистичною інформацією (статистичні бюлетені, експрес-випуски, відповідні запити, тощо) органів влади, місцевого самоврядування та інших користувачів міста відповідає Головне управління статистики у Львівській області.
Прес-служба Трускавецької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: