Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Інформаційна довідка про укладення короткострокового контракту на військову службу

Інформаційна довідка про укладення короткострокового контракту на військову службу
Впродовж останнього року відбулись значні зміни у проходженні військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. До війська приймаються військовозобов’язані та повнолітні громадяни віком з 18-ти до 60-років.

І дуже мало наших громадян знають про вигоди підписання короткострокового контракту або ж призову на військову службу за мобілізацією. Такі види служби особливо вигідні працюючим громадянам, адже за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата. Що стосується офіційно працюючих пенсіонерів то тут ще більша перевага у фінансовому аспекті, оскільки окрім місця праці та заробітної плати за ними зберігається ще й пенсійне забезпечення. На сьогодні грошове забезпечення військовослужбовців солдатського складу розпочинається від 2 500 грн, офіцерського – від 4 000 грн. Окрім цього вони забезпечуються військовою формою одягу та необхідною технікою, матеріалами для проходження військової служби. Людина, яка укладає короткостроковий контракт на проходження військової служби самостійно обирає військову частину та підрозділ де проходитиме службу. Громадяни, які на даний момент проходять службу за мобілізацією також мають право підписати короткостроковий контракт у військовий частині, де проходять службу. Для цієї категорії передбачене одноразове грошове заохочення у вигляді 8 мінімальних заробітних плат для солдатів, 9 – для сержантів та 10 – для офіцерів. Короткостроковий контракт діє до закінчення дії особливого періоду або ж до оголошення Указу Президента України «Про демобілізації».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: