Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З коштів перерозподілу щодо співфінансування мікропроектів місцевого розвитку перепало й Дрогобицькому району.

З коштів перерозподілу  щодо співфінансування мікропроектів місцевого розвитку перепало й Дрогобицькому району.
Як повідомляє прес-служба Львівської облради, нещодавно в обласній раді під головуванням заступника голови обласної ради Валерія П’ятака відбулось засідання Конкурсної ради з питань реалізації обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки.

На засіданні заслухано питання про стан реалізації мікропроектів у 2015 році. За інформацією департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації, профінансовано 10,5 млн грн із 16,9 млн грн., передбачених в обласному бюджеті. Найгірша ситуація з виконання мікропроектів в Городоцькому та Сколівському районах.

Також Конкурсна рада розглянула питання щодо перерозподілу 263 тис. 670 грн., передбачених в обласному бюджеті на співфінансування мікропроектів місцевого розвитку.

Виділено кошти на мікропроекти, які перебували в резерві, та виконавці яких виконали роботи власними силами.

Відповідно до рішення Конкурсної ради, кошти додатково будуть скеровані на капітальний ремонт Незнанівського НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" Кам'янка-Бузького району Львівської області (заміну вікон та дверей); благоустрій території парку (капітальний ремонт огорожі парку смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області); капітальний ремонт, заміну вікон та дверей в Народному домі с. Комарів Волицької сільської ради Сокальського району Львівської області; благоустрій території та облаштування дитячого Підгорецького майданчика дошкільного навчального закладу; реконструкцію вуличного освітлення вул. Л. Українки у с. Глинськ Жовківського району Львівської області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: