Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускаваецьким та Бориславським мером бажають стати 9 кандидатів, на мера Стебника висунули свої кандидатури 5 осіб.

Трускаваецьким та Бориславським мером бажають стати 9 кандидатів, на мера Стебника висунули свої кандидатури 5 осіб.
Як інформує Трускавецька міська виборча комісія, зареєстровано 9 кандидатів на посаду міського голови Трускавця, з них 4 – самовисуванці, 5 – представники політичних партій. Самовисунулися Ігор Кісак, Галина Шийка, Руслан Козир та Сергій Розора. Від партії «Народний Контроль» балотується Святослав Грабовський, від партії «Самопоміч» Андрій Кульчинський, від Радикальної партії Олега Ляшка Леонід Федевич, від партії «Сила людей» Микола Іваник, від Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю Володимир Шиманський. Наймолодшому кандидату – 29 років, найстаршому – 60. У всіх вища освіта. Двоє з дев`яти у Трускавці не проживають.
Дев`ять бажаючих зареєструвалися і кандидатами на посаду мера Борислава. Про це повідомляє офіційний сайт ЦВК. Тут самовисуванців троє (Ірина Клонцак, Ігор Куротчин та Орест Сенів). Шестеро кандидатів висунули партії: Павло Барнацький (Радикальна партія Олега Ляшка), Володимир Івасенко («Батьківщина»), Олег Кобилецький («Солідарність»), Осип Магур («Свобода»), Микола Тустановський (Українська Республіканська Партія), Ігор Яворський («Самопоміч»). Наймолодшому кандидату – 39 років, найстаршому – 62. У всіх вища освіта. Один з дев`яти у Бориславі не проживає.
Натомість у Стебнику – 5 бажаючих посісти крісло мера міста калійників. Це само висуванець Руслан Крамар, а також Володимир Нелюбін («Громадянська позиція»), Василь Пецюх («Народний Рух України»), Петро Старосольський («Батьківщина»), Ігор Сушицький («ПАТРІОТ»). Наймолодшому кандидату – 42 роки, найстаршому – 56. Повна вища освіта – у трьох з п’яти. Всі п’ятеро проживають у Стебнику.


Як ми вже повідомляли наших читачів, найбільше кандидатів на міського голову зареєстровано в Дрогобичі. 16 заяв щодо реєстрації кандидатів на посаду міського голови Дрогобича надійшло до Дрогобицької міської виборчої комісії Львівської області станом на 01 жовтня 2015 р. Усі прізвища кандидатів подано на сайті "Лайф Інфо". My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: