Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

НАМ ПИШУТЬ. КОЛЕКТИВНА ЗАЯВА МЕШКАНЦІВ ДРОГОБИЧА ПРО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Нещодавно до редакції сайту «Life Info» звернулися обурені бездіяльністю місцевого самоврядування дрогобичани, мешканці вул. Трускавецької (№86,88,90,92) та пров. Трускавецький (№1,3,5,7,8,10,12,14,16,18,20,22). Річ у тім, що їхні будинки знаходяться на відстані 250-300 м від ріки Тисмениця, береги якої неукріплені, а русло замулене. Тому щоразу під час сильних дощів затоплюються їхні оселі. Затоплення відбувалося вже неодноразово у 1996, 1997, 2003 та 2006 р.р. Востаннє цих людей затопило 15.05. 2014 р.
Як стверджують мешканці вищезгаданих вулиць. Про прикрі випадки затоплень знають у службі МНС, страховій компанії “Оранта”(останнім доводиться виплачувати гроші застрахованим мешканцям за спричинені збитки від повеней). Про них постійно повідомляють чергових Дрогобицької міської ради.
За останніх півмісяця щоденно на територію колишнього дитячого садочка по вул. Трускавецькій, 94 грузовими машинами завозять велику кількість будівельних відходів невідомого походження.
- Ми просимо терміново дати відповідь щодо даного свавілля і в подальшому вимагаємо його припинити! А також з'ясувати — хто веде ці роботи без жодних погоджень жителями нашого мікрорайону. Ми досі не володіємо інформацією: якою фірмою, чи організацією проводяться дані роботи? Чи є дозвіл на проведення таких робіт, погоджених відділом архітектури, МНС, екологічною службою, санепідемстанцією, іншими службами міста?
Окрім цього, на вищезгаданій території дитячої установи по вул.Трускавецькій невідомими особами знищено безліч плодових дерев (яблунь, груш, шовковицю, кущі калини та інших зелених насаджень), які росли на території дитячого садочка. Чи служба екології Дрогобича цього не бачила? Чи вперто не хоче помічати?
На час подання колективної заяви рівень завезених відходів на території колишнього дитсадка превищує висоту 1,5 метри. А це привело до того, що наші оселі стали на рівень нижче. Тож загроза підтоплень збільшується.- Бідкаються бідолашні потерпілі від повеней мешканці вул. Трускавецької та пров. Трускавецький.
Аби прояснити ситуацію і запобігти можливому лихові, мешканці просять владу створити виїзну депутатську комісію. Чи спроможуться народні обранці напередодні передвиборчих перегонів зробити таку "титанічну" працю? Мабуть, ні. Старій каденції це невигідно. Вони втомилися від робочих "трудоднів". А нова влада ще не сформована. Тож доля доведених до відчаю бездіяльністю місцевого самоврядування дрогобичан й надалі залишається в руках безвідповідальних чиновників.
НАМ ПИШУТЬ. КОЛЕКТИВНА ЗАЯВА МЕШКАНЦІВ ДРОГОБИЧА ПРО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.
НАМ ПИШУТЬ. КОЛЕКТИВНА ЗАЯВА МЕШКАНЦІВ ДРОГОБИЧА ПРО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: