Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«Шептицький від А до Я» – книга-переможець!

«Шептицький від А до Я» – книга-переможець!
10 вересня у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької відбулася церемонія відзначення переможців Премії «Найкраща книга 22-го Форуму видавців».
Кращою, за оцінкою Львівської обласної ради, визнано книгу авторів Галини Терещук і Оксани Думанської – «Шептицький від А до Я».
Привітав переможців голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик. Зокрема, депутат обласної ради зазначив, що насправді у книгу було вкладено авторами дуже багато – це любов та енергія. «Знаю, що пані Галина Терещук вже давно виношувала ідею створити таку книгу про Шептицького. І, саме завдяки наполегливій праці, не покладаючи рук, сьогодні маємо такий результат – вітаємо авторів цієї великої праці з перемогою!», – сказав Ярослав Качмарик.
Водночас голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради зазначив, що така книга як «Шептицький від А до Я» повинна бути в кожній українській сім’ї.
Загалом на церемонії відзначення переможців Премії «Найкраща книга 22-го Форуму видавців» нагороди Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» отримали:
Терещук Галина Богданівна – автор книги «Шептицький від А до Я»;
Думанська Оксана Іванівна – автор книги «Шептицький від А до Я»;
колектив Творчої майстерні «Аґрафка».

Відділ інформації та зв`язків із громадськістю ЛОДА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: