Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Бориславська гімназія ввійшла у топ-100 найкращих закладів України

Бориславська гімназія ввійшла у топ-100 найкращих закладів України
Український центр оцінювання якості освіти вперше за час проведення ЗНО склав рейтинг усіх загальноосвітніх закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови та літератури за 2015 р. Бориславська гімназія ввійшла у Топ-100 найкращих закладів України. Про це інформує відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради.
24 квітня 2015 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Його результати, які одночасно є й оцінками за державну підсумкову атестацію з української мови, проаналізовано та порівняно з результатами річного оцінювання всіх учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
За результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури Львівщина посіла перше місце серед областей України за кількістю випускників, які набрали 200 балів. За результатами порівняльного аналізу встановлено, що із 13627 випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які складали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, 11391 учень (83,6 %) підтвердили річні оцінки з предмета, що є свідченням об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів вчителями української мови і літератури, належного контролю з боку керівників органів управління освіти та загальноосвітніх навчальних закладів.
Варто зазначити те, що з моменту відкриття Бориславська гімназія працювала на забезпечення науковості у роботі, втілення європейських стандартів освіти.
За 20 років Бориславська гімназія випустила 567 випускників. Серед них 107 учнів, які отримали золоті медалі, 45 срібні.
Високий рівень знань демонструють випускники гімназії на зовнішньому незалежному оцінюванні. За результатами моніторингу журналу «Фокус» 2011 р. у номінації «Топ 50 найкращих шкіл України» Бориславська гімназія посіла 20 місце.
На сайті «Edumeter» – відкритий рейтинг шкіл за результатами ЗНО за 2010-2014 роки бориславська гімназія в Україні займає – 38 місце, в області – 5, в районі перше.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: