Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дорогу до Трускавця через Щирець відремонтують за 79 млн. грн.

Дорогу до Трускавця через Щирець відремонтують за 79 млн. грн.

Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду з ТОВ «Автомагістраль-Південь» на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі за 79,24 млн. грн., повідомляється у Віснику держаних закупівель. Ремонт планують провести не на всій трасі, а на відтинках у 2,8 км та 11,8 км. Це мало б розвантажити трасу Київ-Чоп, оскільки дало б можливість альтернативного шляху до Трускавця.
Участь у торгах взяли три підприємства, проте позицію ПП «Рома» було відхилено через те, що підприємство при розрахунку вартості робіть застосувало неправильні нормативи.

Пропозиція тернопільського ТОВ «Техно-Буд-Центр» була дорожчою на майже 15 млн. грн. – фірма готова була проводити ремонт за 94,53 млн. грн.

Власниками «Автомагістраль-Південь» є мешканці Одеської області Валерій Коротков і Олег Наливанний. Лише з початку 2015 року, за даними ВДЗ, фірма отримала підрядів на 653,08 млн. грн., з урахуванням даної закупівлі.

Наші Гроші. Львів
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: