Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутати Львівської обласної ради разом з представниками громадськості обговорили питання стосовно діяльності ПАТ «Львівгаз»

Депутати Львівської обласної ради разом з представниками громадськості обговорили питання стосовно діяльності ПАТ «Львівгаз»
Вчора, 13 липня, у Львівській обласній раді відбулося засідання робочої групи з питань діяльності ПАТ «Львівгаз» за участю депутатів Львівської обласної ради та представників громадських організацій.
На обговоренні також були присутні керівник ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко, представники профспілкового комітету та працівники вказаного акціонерного товариства.
Основні питання, які порушили учасники зустрічі, стосувалися діяльності ПАТ «Львівгаз», зокрема щодо: тарифів на видобуток і реалізацію природного газу для населення; статистика випадків отруєння чадним газом населення; розгляд кримінальних проваджень, розпочатих органами внутрішніх справ за фактами крадіжок газопостачальних труб; тощо.
Разом з тим, представники громадськості внесли низку інших пропозицій, серед яких – призначення на підприємстві тимчасового керуючого для проведення всебічної та об’єктивної перевірки щодо діяльності ПАТ «Львівгаз».
Також громадські активісти запропонували продовжити роботу засідань, одне з яких провести безпосередньо на газопостачальному підприємстві Львівської області.
Цю пропозицію підтримав голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради – голова робочої групи Олексій Балицький. Водночас, він заявив, що питання, які порушили під час сьогоднішнього засідання представники громадських організацій, стосуються не лише львівського газопостачального підприємства, а цілої України.
Депутати Львівської обласної ради разом з представниками громадськості обговорили питання стосовно діяльності ПАТ «Львівгаз»Зі свого боку депутат Львівської обласної ради – заступник голови робочої групи Тарас Федак запропонував звернутися від робочої групи до голови Львівської обласної ради з проханням скерувати до голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана звернення щодо створення в українському парламенті робочої групи зі складу народних депутатів, які би, зокрема, детально взялися за вивчення питань стосовно об’єктивності тарифоутворення на видобуток та постачання газу, а також щодо доцільності функціонування НАК «Нафтогаз України».

Від адміністрації сайту "lifeinfo":Нагадаємо, що 22 травня, представники Української республіканської партії протестували проти нових тарифів на газ. Вони назвали ПАТ "Львівгаз" посібниками терористів та закликали не платити за новими тарифами.

"Я свідомий того, що тарифи не просто так підняли. Сьогодні Україна веде війну з російською федерацією. Оті гроші, які ми сьогодні платимо по 7 гривень за кубічний метр, будуть використані... А ми знаємо, що ця структура належить Фірташу, котрий є проросійським олігархом, підуть на озброєння бойовиків на сході України", - наголосив Володимир Будулич, голова крайової організації Української республіканської партії.
Пікетувальники зазначили, що цією акцією вони розпочинають цілий цикл протестів проти влади. "Саме ця корумпована зв’язка – корумпована влада і олігархічний бізнес, - знищили промисловість України, а сьогодні доводять до зубожіння український народ", - зазначив Володимир Будулич.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: