Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Героя Петра Яцківа увінчали на меморіальній дошці в Літині

Героя Петра Яцківа увінчали на меморіальній дошці в Літині
Новий навчальний рік учнів та педагогів Літинської школи зустрічатиме меморіальна дошка випускника цього навчального закладу героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України Петра Яцківа. Урочистості присвячені відкриттю меморіальної дошки відбулися в неділю, 12 липня, і розпочалися з виконання Державного гімну України та поминальної молитви, яку прочитав місцевий парох о. Володимир Горинь, після чого освятив її.
Петро Яцків загинув у бою з російськими окупантами в селі Піски Донецької області 20 січня цього року, на війну пішов добровольцем. Присутні на урочистості родичі та близькі, друзі та односельчани згадували про Петра, як про справжнього героя, який став для кожного прикладом мужності, героїзму та вірності військовій присязі, що його життя є гідним патріотизму для майбутніх поколінь.

Героя Петра Яцківа увінчали на меморіальній дошці в Літині
Працівники народного дому села підготували змістовну програму, де звучали патріотичні пісні та вірші у виконанні Ганни Марцинишин, Світлани Рубаш, Ірини Лепкої, Олі Горинь та директора народного дому Федора Пігути. Свою авторську поезію прочитав колишній директор школи села Вороблевичі Михайло Жеплінський.
Громада села висловлює вдячність сільському голові Івану Пурію за активну допомогу у виготовленні та встановленні меморіальної дошки своєму герою-односельчанину. Також до цього долучились депутати районної ради Іван Фідик та Йосип Дяків і місцевий інвестор Станіслав Карпенко.
Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїзм Петра Яцківа, а пам'ять про героя України назавжди залишиться в серцях людей.
Героя Петра Яцківа увінчали на меморіальній дошці в Літині
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: