Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Відійшов у засвіти голова Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Степан Яворський

Степан Яворський був активним учасником національного відродження у 80-90 роках, 20 років очолював Дрогобицьку станицю Братства ОУН-УПА, був членом головної булави Братство ОУН-УПА, Конгресу українських націоналістів, Спілки політичних в’язнів, Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, головою наглядової комісії санаторію «Говерла» у Моршині.
Відійшов у засвіти голова Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Степан Яворський
Степан Яворський був високопатріотичною людиною, який до останніх днів життя жертовно працював для розвою України.

Поховають Степана Яворського у суботу, 20 червня. Похорон розпочнеться о 13 год. в каплиці храму мучеників Дрогобицьких єромонахів Якима, Северіяна та Віталія.

Дрогобицька міська рада та її виконавчий комітет у ці скорботні дні висловлюють співчуття родині покійною. Хай вічною і світлою буде пам'ять про Степана Яворського - подвижника боротьби за волю України, натхненника національно-духовного відродження Дрогобича!

До відома читачів: народився п. Степан 13 червня 1931 року в с. Блажів Старосамбірського району.З юних років долучився до лав борців за волю України, за що окупаційна комуно-московська влада відправила його на 25 років за грати до Сибіру. Згодом термін покарання було змінено на 15 років - 10 років тюрми і 5 заслання.

Повернувся до Дрогобича 1956 року. 35 років працював викладачем автосправи автошколи ДТСААФ, готував до війська водіїв
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: