Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутати Бориславської міської ради вчора напрацьовували пропозиції для виходу з кризи

Депутати Бориславської міської ради вчора напрацьовували пропозиції для виходу з кризи
3 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор взяв участь у засіданні голів фракцій та депутатів Бориславської міської ради. На порядку денному: про стан водопостачання в місті Бориславі та смт.Східниця та шляхи виходу з кризової ситуації (погашення заборгованості за спожиту електроенергію).
Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва О.Левицький інформував присутніх про стан справ з ремонтом насосів ВОС «Рибник»
Депутатів міської ради цікавили питання шляхів виходу із даної ситуації, так як 9 червня 2015 року електроенергія може бути відключена. За словами начальника відділу ЖКГ щомісячний борг водоканалу за спожиту електроенергію складає 300 тис. грн.
Як повідомив начальник фінансового управління міської ради Ю.Петрів, з бюджету міста кошти виділити не можна, оскільки водоканал знаходиться в стадії ліквідації.

Для врегулювання ситуації та зняття напруги в місті депутати міської ради М.Лазар, О.Зварич, І Кобилецький пропонували звертатися до «Львівобленерго» про відтермінування відключення до 25 числа, що дасть можливість здійснити проплату, провести зустріч із головою облдержадміністрації.
Одним із шляхів виходу з ситуації та економії коштів депутати бачать проведення перевірки штатного розпису КП «Бориславводоканал», оптимізацію штату, економію витрат та інші кроки для виходу із складної ситуації. В подальшому ліквідаційна комісія повинна звітувати по витрату коштів.
Депутат міської ради О.Зварич запропонував запросити на сесію 8 червня 2015 року начальника податкової інспекції та управління Пенсійного фонду для озвучення інформації щодо КП «Бориславводоканал».
На даний час в Бориславі у зв’язку зі складанням повноважень міського голови В.Фірмана виконує обов’язки міського голови секретар міської ради І.Яворський, якого відкликали з відпустки. Також перебуває на посаді і продовжує виконувати обов’язки перший заступник міського голови Р.Дурбак.
Перебуває на робочому місці і буде офіційно відкликаний з відпустки керуючий справами виконкому Р.Кікіс.
Щоденно проводяться наради координаційної ради з питань виходу із кризової ситуації КП «Бориславводоканал». Склад координаційної ради - представники депутатського корпусу та виконавчих органів Бориславської міської ради.
Планується проведення 8 червня 2015 року пленарного засідання сесії міської ради, на якій буде розглядатися питання заміни голови та складу ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал. Розлядається питання щодо відновлення діяльності КП «Вододар».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: