Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«Трускавецький водоканал» не здатен оплатити свої рахунки

«Трускавецький водоканал» не здатен оплатити свої рахунки
Схоже на те, що «Трускавецький водоканал» сам заплутався у своїх боргах, бо їх уже так багато, що зізнатись соромно навіть самим собі. А ті, хто його вигороджують, наївно сподіваються, що принцип «напад найкращий захист» тут спрацює.
Та дії цікавлять всіх більше за слова. А на ділі трускавецький водоканал є найбільшим боржником «Дрогобичводоканалу». Вони роками не платять за послуги з водопостачання та водовідведення в повному обсязі й вже заборгували десять мільйонів гривень. У травні «Трускавецький водоканал» вже використав води більш як на мільйон триста тисяч гривень, 400 тис. заплатив, а до кінця місяця планує сплатити 700 тисяч. І навіть якщо керівництво трускавецького водоканалу знайде й заплатить ці кошти, то це ніяк не вплине на погашення боргу, а навіть примножить його.
На жаль, трускавецькі чиновники роблять вигляд, що нічого не відбувається, постійно намагаються ухилитись від оплати боргу, а поточні рахунки й далі сплачують не повністю.
Леся Боднар
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: