Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавецька влада планує запустити своє джерело водопостачання

Нещодавно виконавчий комітет Трускавецької міської ради прийняв рішення про про експлуатацію питного водосховища на річці Воротище. Міський водозабір планують відновити на початку червня.
Трускавецька влада планує запустити своє джерело водопостачання
Нагадаємо, що як джерело водопостачання озеро не використовується з 2009 року: тоді трускавецькою санепідемстанцією було винесено постанову про заборону його експлуатації й скеровано припис керівництву трускавецького водоканалу щодо заходів, яких потрібно вжити, для того, аби його знову задіяти.

На сьогодні, як повідомив директор підприємства Володимир Возняк, практично усі пункти припису СЕС виконано. Трускавецький водоканал провів моніторингові дослідження якості води, яка подаватиметься з питного озера, здійснив перевірку та налагодження технологічного процесу її очистки, уклав договір з «Львівським обласним лабораторним центром Держсанепідемслужби України» про проведення систематичних санітарно-хімічних досліджень питного водосховища, здійснив ряд інших заходів. Після отримання дозволу на спеціальне водокористування ТзОВ «Трускавецький водоканал» зможе приступити до експлуатація питного водосховища. Такий крок захистить споживачів міста-курорту він зростання цін на водопостачання, яке здійснює Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на основі розрахунків дрогобицького водоканалу.
За матеріалами прес-служби Трускавецької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: