Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Прийшов як яструб, пішов як голуб…

За декілька днів до запланованої на 26 травня сесії Бориславської міської ради у соціальних мережах з’явилось повідомлення наступного змісту: «У вівторок, 26 травня, активісти Борислава планують провести акцію біля приміщення міської ради. Акцію назвали лірично «Прем`єра лебединої пісні голови міста». Розпочнеться акція о 10.00». Деякими особами активно поширювались заклики брати з собою тухлі яйця, гнилі помідори…
Прийшов як яструб, пішов як голуб…
26 травня, площа перед міською радою, мікрофонів немає, гучномовця теж, гасла не лунають, риторів не видно, усе спокійно… А де ж анонсована акція? Біля входу у будівлю міської ради стоять кілька десятків мешканців, які, зрештою, завжди відвідують сесії Бориславської міської ради. І тут на площі з’являється депутат Львівської обласної ради Володимир Голобутовський, поряд з ним двоє чоловіків у камуфляжі з шевронами ДУК і все це на фоні представників місцевого криміналітету. Рухались вони в приміщення міської ради. Коли бійці Правого Сектору міста Борислава, представившись, звернулись до людей у формі з проханням роз’яснити, хто вони такі і з якою метою прибули на сесію міської ради, п. Голобутовський вигукнув, що в місті Бориславі Правого Сектора немає. Полеміка була жвавою. Мешканці міста, що стали мимовільними очевидцями цієї сцени, з обуренням кричали п. Голобутовському, що це обласних депутатів у Борислава немає, як і влади в цілому. А є купка бізнесменів, які, використовуючи обман, дорвались до влади для вирішення власних меркантильних інтересів. Хтось порадив п. Голобутовському більше перейматись тим, чи є у Бориславі вода. До роз’яснювальної бесіди з п. Голобутовським долучилися представники Правого Сектору Дрогобича, Трускавця і Стебника. Народний обранець явно не очікував такого розвитку подій. Зухвалу посмішку на його обличчі змінила розгубленість, зверхній тон у голосі миттєво зник.

Після недовгої розмови у п. Голобутовського та бравих вояків відпало бажання бути присутніми на сесії, і використавши слушну нагоду, вони поспіхом покинули площу.

Ця подія викликала низку питань у громадськості. З якою метою депутат йшов у міську раду в супроводі хлопців у формі з шевронами ДУК та місцевими кримінальними елементами? Що він цим хотів показати і чого досягти? Показова акція на сесії Бориславської міської ради, хто в цьому місті «хазяїн»? Чи, можливо, для скоєння якихось провокацій під виглядом Правого Сектору з метою дискредитації організації, яка є в авангарді боротьби за справедливість та відновлення законності у нашому місті? А, можливо, спроба рейдерського захоплення Правого Сектору Борислава з метою зміни неугодного йому керівника, який заважає Голобутовському робити свої «добрі справи» у місті, зокрема передати у концесію, а згодом і приватизувати КП «Бориславводоканал»? В будь-якому випадку, що б він собі там не задумав, у нього це не вийшло. Очевидним є те, що все це не просто так відбувається, тому що Правий Сектор міста Борислава активно відстоює збереження комунального майна, зокрема КП «Бориславводоканалу», та вимагає у правоохоронних органів проведення належного розслідування злочинів цієї влади, зокрема, викрадення водогонів.

Олег Дергун, координатор Правого Сектору у місті Бориславі: «Всі ці провокативні дії ми пов`язуємо з боротьбою за КП «Бориславводоканал» і намаганням усунути непідконтрольний п. Голобутовському Правий Сектор як силу, навколо якої об’єдналась громада. Минулого тижня мешканці міста їздили з пікетом у Львівську обласну державну адміністрацію, де поставили чіткі вимоги щодо відновлення водопостачання у місті Бориславі. Ми отримали запевнення від обласного керівництва про те, що буде створена робоча група, предметом роботи якої буде технічна допомога у виявленні несанкціонованих врізок у мережі водопостачання КП «Бориславводоканал», про надходження у міський бюджет субвенції на погашення заборгованості різниці тарифів з послуг водопостачання та водовідведення, а це 7,5 млн. грн. Принагідно варто зазначити, що після зустрічі з заступником обласного прокурора значно активізувалась робота по розслідуванню кримінальних справ, відкритих за фактом крадіжки труб у 2011-12 р. р. на вул. Модрицькій, Федьковича, Сосюри, Дрогобицькій. Після цього одразу ж розпочалась атака, спочатку чинився тиск на громадського діяча Руслану Мельник, а тепер ми стали свідками провокації проти Правого Сектору міста Борислава. Наша позиція є чіткою і незмінною – таким діячам як Володимир Голобутовський не місце ні в політиці, ні в громадському житті нашого міста. Він – ключова фігура цієї політичної команди, яка не виконала жодної обіцянки і довела наше місто фактично до катастрофи. Він не має жодного морального права розпоряджатись комунальним майном і тим паче стратегічним для нашого міста підприємством «Бориславводоканал». КП «Бориславводоканал» був, є і залишиться у власності громади міста».

Правий Сектор міста Борислава
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Онуфрій 29 травня 2015, 18:01
а чому сам правий сектор не візьметься за водопостачання,якщо всі такі хєрові? розсказувати всім які вони патріоти,а інші злодії,це ; дуже просто! вперед, нехай забезпечать Борислав водою! злапати одну машину з лісом,а потім вже не бачити як кожен день вивозиться ліс,це тоже правий сектор?
  • Подобається
  • 0
ярослав 2 червня 2015, 22:15
Знаєте,коли люди захищають свої права,то яка різниця,як вони себе представляють,чи правий сектор, чи лівий.Правда в тому,що Борислав перетворили в загниваючу яму саме ось такі представники сучасної еліти,яким влада потрібна лиш для власного збагачення,а долі людей їх турбують напевно менше всього,їх більше всього турбує вміст власного "гаманця".Тому хочеться сказати тим,хто намагається захистити таких псевдопатріотів-одумайтеся,вони не заслуговують нашої шани та поваги,їх місце на задвірках нашого міста
Колись один мудрець сказав-"життя людське не вічне,а пам`ять людська залишиться назавжди",от і залишать після себе наші сьогоднішні обранці лише злобу і огиду,бо нічого доброго вони для міста і його мешканців путнього не зробили.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: