Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Допомогти пораненій 25-річній дрогобичанці, яка на передовій стояла за нас усіх, обов'язок кожного!

Дрогобич сколихнула страшна звістка про те, що 26 травня у зоні АТО на фугасі підірвалася 25-річна уродженка міста Ірина. Виконуючи бойове завдання з побратимами, дівчина зазнала надважкого пораненя, внаслідок якого їй ампутовано дві нижні кінцівки. Нині Ірина перебуває у Діпропетровсьму військовому госпіталі ім. Мечнікова.

Як розповіла начальник відділу сім’ї, молоді та туризму виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Леся Пашко, дівчина пройшла Майдан, де смерть відібрала у неї коханого хлопця. Переживши важку втрату, Ірина добровольцем записалася у лави «Правого сектора» (нині це 93 механізована бригада) і поїхала у зону АТО. Там виконувала обов’язки медпрацівника.
Випускниця філологічного факультету Дрогобицького державного університету ім. І. Франка, життєствердна мрійниця, любителька поетичного слова, постійна учасниця літературних конкурсів.
Дівчина, яка знайшла в собі відвагу за свій народ постати проти окупанта, тепер веде найголовніший бій - за життя, і в цьому бою вона просить допомоги в небайдужих людей.
[u]Трагедія у долі відчайдушної дрогобичанки мобілізувала волонтерів як Дніпропетровська, так і Дрогобича. Збірки грошей вже проводять колишні однокласники Ірини, друзі, сусіди, церковні парафії. Щирий заклик до усіх, хто має фінансову можливість допомогти, відгукніться! Гроші можна переказувати на такі рахунки:
р/р 4149497831438827 Приватбанк (для гривні) рахунак на ім'я мами: Іванюш Анни Петрівни на лікування Ірини
р/р 4149497831438819 Приватбанк( для євро) на ім'я Іванюш Анни Петрівни[/u]
р/р 4149497831438801Приватбанк( для долар) на ім'я Іванюш Анни Петрівни

З повагою,начальник відділу сім'ї, молоді та туризму Олександра Пашко
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: