Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Добрівлянах вивчають причини загибелі риби у річці Трудниця

У Добрівлянах вивчають причини загибелі риби у річці Трудниця

25 травня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглянули питання про факт виявлення в селі Добрівляни, в річці Трудниця, великої кількості мертвої риби.

За словами Степана Рудницького, сигнал про виявлення риби був отриманий в суботу пізно ввечері, а вже зранку, з неділі, на місці екологічного лиха працювали правоохоронці та представники екологічної інспекції.

Учора підключились працівники рибінспекції та ветеринарної медицини. Як доповіли районні спеціалісти, аналіз води, відібраної з річки Трудниці в Добрівлянах, згідно з даними санстанції, показав перевищення в ній вмісту аміаку у 15 разів.

За результатами засідання комісії ТЕБ і НС прийнято рішення звернутись до екологічної та рибної інспекцій оперативно провести оцінку суми збитків та передати матеріали до правоохоронних органів для порушення кримінального впровадження.

Крім цього, комісія зобов’язала санстанцію провести обстеження криниць, що знаходяться в безпосередній близькості від річки, на предмет наявності чи відсутності органічного забруднення.

Нагадаємо, у с. Добрівляни Дрогобицького району в річці Трудниця мешканці виявили багато мертвої риби.

За словами добрівлянівців, три дні від річки йде страшний сморід, неначе свиноферма в село переїхала. Вода змінила колір, піниться. Є небезпека екологічної катастрофи, адже річка тече через село на відстані на 10-15 від криниць.

Мешканці Добрівлян збентежані, налаштовані діяти рішуче, щоб захиститись від біди, яка прийшла у село, погрожують протестними акціями.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: