Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицьке музучилище ім. В. Барвінського святкує 70-річчя

Сьогодні, 27 травня, у Дрогобичі розпочинаються урочистості з нагоди відзначення 70-річчя Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського. Про це повідомляють у відділі забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради.
Дрогобицьке музучилище ім. В. Барвінського святкує 70-річчя
План святкування цього знаного в Україні осередку музичної культури розподілений на 3 дні. Сьогодні ювілейна імпреза пройде у концертній залі музучилища і відзначиться спільним засіданням педагогічної ради училища та трудового колективу. На завтрашній день у залі закладу запланований концерт-звіт за участю студентів, викладачів та випускників музичного училища ім. В. Барвінського. А в п'ятницю, 29 травня, славнозвісне дрогобицьке музучилище винесе свій творчий потенціал на широкий загал. Підсумком ювілейних дійств стане святкова академія у п’ятницю, 29 травня, у Народному домі ім. І. Франка, початок якої запланований на 14.00.

Нагадаємо, Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського засноване 1945 року. На відзначення 50-річчя училищу надано ім'я Василя Барвінського. Училище славиться випускниками, серед яких, зокрема, колишній Міністр культури України Михайло Кулиняк, Заслужений артист України Тарас Курчик, Народна артистка України Наталя Лемішка та багато інших відомих українських виконавців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: