Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Місячний приріст боргів Трускавця перед Дрогобичем становить 500-600 тис. грн.

Про це сьогодні, 25 травня, на оперативній нараді в Ратуші повідомив начальник КП "Дрогобичводоканал" Роман Шагала. Над Дрогобичем та 13 селами району і далі висить дамоклів меч зневоднення. На п'ятницю, 29 травня, КП "Дрогобичводоканал" має оплатити ПАТ "Львівобленерго" 1 млн. 200 тис. грн. Як поінформував Роман Шагала, у графіку, який подав Трускавець, зазначено, що цього місяця КП "Дрогобичводоканал" отримає 700 тис. грн. Поки що дрогобицьке підприємство від сусіда-боржника отримало лише 250 тис. грн. Коментуючи цю цифру, в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик мовив: "Я не маю жодної антипатії до Трускавця. У такій ситуації про все говорять факти". Також Тарас Метик додав, що до цього часу проблему вдавалося загальмовувати лише завдяки дипломатії.
За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому
Місячний приріст боргів Трускавця перед Дрогобичем становить 500-600 тис. грн.
До теми: нещодавно мала нагоду побувати на засіданні виконкому Трускавецької міської ради, де одним з першочергових питань було питання щодо експлуатації питного водосховища, як додаткового джерела водопостачання. Було погоджено звернутися до санепідемінстанції щодо залагодження даного питання (адже у свій час саме завдяки приписам санепідемстанції подачу води з питтєвого озера було припинено). Обурило мене те, що мер Трускавця Руслан Козир відверто заявив на виконкомі, що після запуску питтєвого озера вони перестануть платити Дрогобицькому водоканалу за надані послуги.
- Достатньо терпіти Дрогобицькому водоканалу, який за наш рахунок хоче перекрити свої економічні дірки." - Пролунало з уст очільника Трускавця. Тож сплачувати борг, який на сьогоднішній день сягає більше 9 млн. грн., Трускавецький водоканал не має бажання. Такий фінансовий тягар скинули на плечі дрогобицької громади, керівника Дрогобицького водоканалу та представників місцевого самоврядування Дрогобича.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: