Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Проект рішення про ліквідацію 5 шкіл у Дрогобичі та Стебнику шокував і батьків і освітян!

Вчора, 21 травня, освітяни і представники батьківських комітетів шкіл № 3, 8 м.Дрогобича і 6, 13, 18 м. Стебника прийшли до Ратуші, щоб висловити своє обурення проектом рішення міськвиконкому щодо ліквідації цих навчальних закладів. Про це повідомив власкор IA ZIK.
Проект рішення про ліквідацію 5 шкіл у Дрогобичі та Стебнику шокував і батьків і освітян!

Мені випадково потрапив до рук проект рішення виконкому Дрогобицької міської ради щодо оптимізації освіти і викликав шок, – каже директор Стебницької школи №18 Роман Броницький. – Адже у ньому йдеться про ліквідацію трьох стебницьких і двох дрогобицьких шкіл. Обурює те, що ніхто не порадився з педагогічним колективом, громадськістю, а відразу рішення: «ліквідувати».

Р. Броницький зауважив, що школа № 18 – єдина в місті сучасна школа, яка має басейн і всі умови для навчання дітей: «Ми вже маємо напрацювання щодо переведення котельні на альтернативне паливо, заміну вікон на пластикові тощо, що дасть велику економію коштів, і тут, як сніг на голову, ліквідація школи».

Ця інформація блискавкою облетіла освітні установи і вже через дві години учителі були в дрогобицькій Ратуші. Освітян підтримав голова міської галузевої профспілки Олег Гук. Позицію народного депутата України від Дрогобиччини Богдана Матківського щодо цієї проблеми озвучив помічник-консультант Тарас Городиський: народний обранець проти закриття будь якої із шкіл.

Як пояснив начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Петро Сушко, вдаватись до таких радикальних кроків владу змушує фінансова ситуація. Коштів, які виділяє держава на школи Дрогобича і Стебника, заледве вистачає на 11,5 місяця без індексації. А індексація почала зростати: у квітні вона вже була 600 грн., а зараз досягає 1 000 грн. «До кінця року школам забракне 24 млн. грн., – сказав посадовець. – Тому й постало питання оптимізації галузі».

Учасники акції ухвалили звернення до Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету, в якому вимагають не виносити на розгляд виконкому проект рішення щодо ліквідації шкіл № 3, 6, 8, 13, 18. Начальникові відділу освіти Петрові Сушку пригрозили висловленням недовіри у випадку просування проекту рішення на засідання виконавчого комітету.
ЗІК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: