Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі бійцеві АТО Володимиру Коваліску вручили нагрудний знак «За доблесну службу Батьківщині»

20 травня у Дрогобицько-Бориславському районному військовому комісаріаті бійцеві добровольчого батальйону ім. С. Кульчицького Національної гвардії України Володимиру Коваліску вручили відзнаку-нагрудний знак «За доблесну службу» та посвідчення за підписом т.в.о командувача Національної гвардії України М. Балана.
Зал вітав воїна стоячи. Підтримати бійця прийшли його побратими.
У Дрогобичі бійцеві АТО Володимиру Коваліску вручили нагрудний знак «За доблесну службу Батьківщині»
У свої 24 роки Володимир пережив стільки, скільки дехто за все життя не переживає: Майдан, доброволець, АТО, боротьба на фронті буквально з перших днів воєнних дій, аварія, засідка, поранення…
5 січня, під час тієї страшної аварії у зоні АТО, він був в колоні. Надавав допомогу пораненим побратимам. Через кілька днів під Станицею Луганською потрапили в засідку. Поранення, операція…
Додому Володя повернувся на милицях. Попереду – тривала реабілітація. Водночас, каже боєць, як тільки зможе – повернеться в стрій. А до того часу, хай тільки-но почне ходити без милиць, поїде в Київ «волонтерити» у госпіталі. «Буду пораненим хлопцям допомагати –оскільки волонтери допомогли мені. Щоб вони відчували, що потрібні, що не покинуті, що все подолаємо».
ЗІК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: