Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Працівники культури Волині приїхали до Дрогобича обмінюватися професійним досвідом

Працівники культури Волині приїхали до Дрогобича обмінюватися професійним досвідом
20 травня, у Дрогобичі відбувається міжобласний семінар працівників культури. До міста Котермака завітали близько 25 представників цієї галузі з Волині. Як повідомив директор міського Народного дому ім. І. Франка Петро Кос, чисельна культурна рать презентує усю Волинську область. У її складі: директори народних домів, художні керівники творчих колективів та багато інших діячів царини культури сусідньої із Львівською області. У форматі нинішніх заходів передбачений обмін досвідом тих, чиєю професійною діяльністю є культура.
Працівники культури Волині приїхали до Дрогобича обмінюватися професійним досвідом
Гостей у міському Народному домі ім. І.Франка привітав в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик, начальник відділу культури та мистецтв
Олег Яводчак, начальник відділу сім’ї, молоді та туризму Олександра Пашко, директор міського народного дому культури ім. І. Франка Петро Кос. Відтак працівники культурної сфери Дрогобича привітний жест волинським колегам виявили у короткому концерті.
Делегація з Волині також побуває у Районному народному домі ім. І. Франка. Не оминуть волинські гості культурної перлини Дрогобиччини - Нагуєвич, родинного села Івана Франка.
Продемонструвавши свої професійні вміння і гостинність, діячі культури Франкового краю перед волинянами у боргу не залишаться. Уже у вересні, поділився планами Петро Кос, аби розвинути започатковану співпрацю, вони поїдуть на Волинь.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: