Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дмитро Ярош озвучив висновки після ситуації зі спробою роззброєння ДУК ПС

Кремлівська провокація, спрямована на створення військового конфлікту між добровольчими батальйонами та ЗСУ, була нейтралізована.
Дмитро Ярош озвучив висновки після ситуації зі спробою роззброєння ДУК ПС
Про це повідомив Дмитро Ярош. Він також висловив подяку всім бійцям, журналістам і патріотам, хто підтримував ДУК ПС. Також, Ярош зазначив, що на увазі активізації діяльності кремлівських агентів, необхідно, щоб ВР прийняла закон про ДУК і таким чином не дала знищити добровольчі рух. Ярош нагадав, що за минулий рік командування ДУК жодного разу не відмовило у виконанні наказів чи прохань керівництва АТО або Генштабу. Добровольці побували в найгарячіших точках, вони надавали найпотужнішу підтримку ЗСУ і не раз рятували їх, захищали Україну. Тому всі звинувачення в неконтрольованості Правий сектор відкидає як спроби Кремля очорнити патріотизм українців. У майбутньому ДУК продовжить боротися і захищати українську цілісність; він не збирається здавати зброю на вимогу Путіна і місцевих перевертнів; всі спроби відібрати зброю у добровольців будуть каратися за всією суворістю законів воєнного часу.

При цьому Дмитро Ярош підкреслив, що всі воїни, які виступають проти російсько-терористичних військ, незалежно від своєї приналежності до частинам і підрозділам, є братами по зброї всім добровольцям
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

справжній патріот 28 травня 2015, 12:11
Ярош - агент КДБ. Він вносить розлад в нашу країну. І за це йому добре платять російські спецслужби, які його підтримують
  • Подобається
  • 0
Юрко Юрків 28 травня 2015, 12:14
Сам ти - запроданець! Я повністю згідний з висловлюваннями Яроша! Він справжній патріот Украіни. І в наступних виборах Президента - я і моя сім'я голосуватимемо виключно за нього!!!
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: