Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Бориславі спеціально спалили насоси, щоб відібрати в міста воду, – міський голова

Насоси на станції «Рибник», завдяки яким постачають воду мешканцям, могли спеціально спалити зацікавлені особи, які хочуть взяти КП «Бориславводоканал» у концесію на 49 років, – розповів «Погляду» міський голова Борислава Володимир Фірман.
«Я підозрюю, що насоси спеціально спалили, бо є люди, які зацікавлені в тому, щоб дестабілізувати ситуацію. Є люди, які хочуть взяти водоканал в концесію на 49 років, деякі депутати міськради підтримують, а я цьому опираюся», – сказав Володимир Фірман.
За його словами, серед осіб, які хотіли взяти в концесію водоканал, щоб розпоряджатися водою в місті, були і місцеві мешканці, і люди з Донецька.
Він додав, що зараз влада Борислава намагається полагодити насоси. Вже виділили кошти з міського бюджету і чекають на співфінансування з області, якого досі немає.

У Бориславі спеціально спалили насоси, щоб відібрати в міста воду, – міський голова
«Ми трохи відновили місцеві водозабори, 80% мешканців забезпечені водою, але 30%, тобто тим, хто мешкає у висотних будинках, нам подати воду проблематично, а також не можемо подати мешканцям на вулиці Дорошенка», – додав він.
Водночас, як розповів «Погляду» депутат Львівоблради, мешканець міста Борислава Осип Магур, проблема «Бориславводоканалу» тягнеться вже роками.
«Водоканалізаційна система вже стара, вона вже давно себе вижила, протікає. Місто споживає приблизно 3,5 до 4 тисяч кубів води в добу, а нагору викачують до 20-ти тисяч кубів. Різниця – 16, 15 тисяч. Куди ця вода дівається? Але споживач платить за ту воду, яку підняли нагору. Мені здається, що є багато незаконних врізок, бо не може бути втрата такої кількості води», – підсумував депутат.
Нагадаємо, на водонасосній підстанції «Рибник» КП «Бориславводоканал» згоріли два насоси, які викачували воду для мешканців Борислава та Східниці.
Новий Погляд
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: