Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі право учасників АТО на земельні ділянки закріпили положенням

Вчора, 7 травня, сесія Дрогобицької міської ради затвердила Положення «Про порядок надання громадянам земельних ділянок у Дрогобичі». Зокрема, це положення регулює порядок надання ділянок учасникам АТО. Щоб уникнути спекуляцій навколо цього питання, у положенні чітко визначено, що претендувати на отримання ділянки можуть ті учасники АТО, які до 1 березня 2014 р. були зареєстровані у Дрогобичі. Також у положенні визначено категорії, які мають почергове право на отримання земельних ділянок. Зокрема, у першу чергу земельні ділянки надаватимуть членам сім'ї учасника АТО, загиблого під час проведення антитерористичної операції. У другу чергу - учасникам АТО, що отримали важкі поранення, які призвели до втрати працездатності. У третю чергу надаються земельні ділянки учасникам АТО, загальний строк перебування яких на території проведення антитерористичної операції становить 90 і більше календарних днів. У четверту чергу земельні ділянки у Дрогобичі надаватимуть учасникам АТО, загальний строк перебування яких на території проведення антитерористичної операції становить менше 90 календарних днів. Для розгляду заяв учасників АТО створена спеціальна комісія.

Нагадаємо, у Дрогобичі близько 250 учасників АТО, які подали заяви на отримання земельних ділянок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

беземельний 10 травня 2015, 20:31
А регуляторну процедуру це положення пройшло?
Чи Росоха забув про вимоги законодавства? А в решті про що я питаю, адже закони це непотрібий пережиток злочинної влади Януковича!
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: