Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Володимир Копись власним життям і вчинками утверджував Українську державу

Вчора, 30 квітня, на 84 році життя помер Почесний громадянин міста Борислава, міський голова Борислава в 1990-1994 рр. Копись Володимир Васильович.
Володимир Копись власним життям і вчинками утверджував Українську державу
Багатолітній політв’язень сталінських таборів та активний громадський діяч Володимир Копись власним життям і вчинками утверджував Українську державу, відстоював демократичні права громади міста Борислава.

Володимир Копись народився 1 січня 1932 року у с. Маріямпіль Галицького району Івано-Франківської області. У 16 років вступив у боївку українського революційного підпілля ОУН. 1950 р. заарештований, засуджений на 25 років позбавлення волі. Каторгу відбував у Сибірі і Казахстані. Звільнений під час хрущовської «відлиги» із забороною проживання в Україні. 1960 р. прибув до м. Борислава, закінчив Львівський політехнічний інститут. Працював у нафтовій промисловості. Під час оксамитової революції в кінці 80-их – початку 90-их років був координатором усіх громадсько-політичних заходів у м. Бориславі. 1990 р. обраний головою Бориславської міської Ради. 10 років очолював організацію Конгресу Українських націоналістів.

Світлі спогади про цю людину, яка гідно і чесно прожила своє життя, залишивши після себе плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Вічная йому пам`ять…
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: