Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі освятили реколекційний дім для священиків-емеритів

У Дрогобичі освятили реколекційний дім для священиків-емеритів
Вчора, 23 квітня, у Дрогобичі на вул. Козловського, 57 відбулося освячення реколекційного дому для священиків-емеритів. Саме з цієї події розпочав свою роботу у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії Постійний Синод УГКЦ. До Дрогобича з’їхалися поважні представники духівництва. Стрижневим моментом мав стати на приїзд на освячення Патріарха УГКЦ Святослава Шевчука, однак завадою цьому стала затримка у дорозі. Участь в церковних урочистостях взяв секретар міської ради Тарас Метик.
У Дрогобичі освятили реколекційний дім для священиків-емеритів
Чин посвяти реколекційного дому очолив владика Володимир Війтишин, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський.З ним співслужили владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярослав Приріз, владика Кен єпископ Нью-Вестмінстерський (Західна Канада), владика Богдан Дзюрах , секретар Синоду Єпископів УГКЦ, та владика Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а також представники духівництва єпархії та багато інших гостей. Як прозвучало у виступах, цей дім передусім служитиме для потреб священиків-емеритів. 23 квітня Постійний Синод розпочне свої робочі засідання, головною темою яких буде підготовка до майбутніх Синоду Єпископів та VI сесії Патріаршого Собору, які відбуватимуться наприкінці серпня - у першій декаді вересня цього року в Івано-Франківську. Зауважимо, що Постійний Синод вперше проводить свої засідання в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: