Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобиччина проявила неабияку жертовність!

Дрогобиччина проявила неабияку жертовність!
Нещодавно волонтерська громадська ініціатива «Дрогобиччина-SOS– допомога армії» за доброчинність нагородила подякою Новокропивницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. У списку районних благодійників, за словами координатора Олени Куртяк, крім новокропивчан, – чимало найактивніших представників Франкового краю. Позаяк у ролі волонтерів та жертводавців виступають не лише дрогобичани, а й мешканці району, організація «Дрогобич-SOS– допомога армії» трансформувалася у «Дрогобиччину-SOS– допомога армії».

Як повідомила методист методкабінету відділу освіти Дрогобицької РДА Ольга Лужецька, відзначити Новокропивницький НВК І-ІІІ ст.із-поміж інших шкільних родин було за що. Упродовж навчального року в навчально-виховному комплексі відбувалися зустрічі з воїнами – випускниками навчального закладу: Іваном Кваснікевичем та Михайлом Луцівим, які перебувають на фронті. Мужні бійці розповідали учням про важкі воєнні будні та умови життя, ділилися переживаннями та давали настанови майбутнім захисникам Вітчизни.

До того ж, у НВК не раз проводили доброчинні акції зі збору коштів для військових. Під час останньої було зібрано 700 грн., які передано 24 механізованій бригаді. Підтримували українських оборонців також продуктами й одягом.

За словами Ольги Лужецької, нині учні й далі долучаються до благородної спільної справи для підтримки воїнів. Плетіння захисної сітки для маскування – ще один крок юних новокропивчан на шляху добродійності. Та й це – не остання їхня ініціатива. Напередодні Великодня, щоб подарувати нашим фронтовикам справжнє Пасхальне свято, школярі приготували для них листівки, розмалювали і надіслали на передову.

Проте, запевнила Олена Куртяк, такої похвали варті й інші благодійники району – як наймолодші – школярі, так і поважні віком. Попри Новий Кропивник, завжди зголошуються або пристають на ініціативи «Дрогобиччини-SOS– допомога армії» мешканці Старого Села, Попелів, Рихтич, Болехівців. «Список можна продовжувати, – наголосила пані Олена, – але не в цьому суть. Головне те, що Дрогобиччина загалом проявляє себе як край із надзвичайно патріотично налаштованими та навдивовижу жертовними людьми. Тому й не личило б нам тепер у назві спільноти волонтерів обмежуватися лише Дрогобичем, бо «територія милосердя» – значно ширша».

Втішно, що, за останніми статистичними даними, до яких вдалася пані Куртяк, на фронт завдяки небайдужим краянам вдалося відправити близько двохсот посилок із продуктами харчування та іншими пожертвами. Попелівські жінки, зокрема, спекли для вояків п’ятдесят смачних пасок, а діти місцевих волонтерів для поранених у Львівському шпиталі розмалювали та зафарбували як крашанки дві сотні яєць. Майстер-клас для волонтерських чад у кафе «Витанія» при «Карітасі СДЄ УГКЦ» провела Христина Яворська, учитель Новокропивницького НВК.
Словом, Франковий край багатий на милосердних, чуйних та ініціативних мешканців, а це підживлює віру в те, що Україна з такими громадянами матиме світле й мирне майбуття.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: