Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чітких гарантій, що завтра Дрогобицький регіон не залишиться без води, Трускавець поки що не надав. Оновлено.


Сьогодні, 23 квітня, група делегатів від Дрогобича взяла участь у сесії Трускавецької міської ради. На початку засідання дрогобичани вручили президії листа, за підписом в о міського голови , секретаря міської ради Тараса Метика, у якому депутатський корпус Дрогобича закликає депутатів Трускавецької міської ради надати фінансову допомогу Трускавецькому водоканалу, який своєю чергою має сплатити борг КП «Дрогобичводоканалу», щоб 24 квітня Дрогобицький водоканал мав змогу оплатити за електроенергію ПАТ «Львівобленерго». Тим самим відвернути водний колапс у цілому регіоні. На жаль, Тарас Метик особисто взяти участь у сесії в Трускавці не мав змоги, оскільки відбув на колегію державного значення до Львівської обласної держадміністрації. До складу делегації з Дрогобича ввійшли: керуючий справами виконкому Дрогобицької міської ради Володимир Годяк, депутати Дрогобицької міської ради Михайло Лужецький, Роман Курчик, Петро Суда, голова робочої групи з проблеми водопостачання Володимир Кондзьолка та головний спеціаліст Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній.
Чітких гарантій, що завтра Дрогобицький регіон не залишиться без води, Трускавець поки що не надав. Оновлено.
Депутат Львівської обласної ради від Трускавця Петро Іванишин звернувся до трускавецьких обранців з проханням перейнятися проблемою водопостачання і дослухатися до пропозицій, напрацьованих спільною робочою групою Дрогобича і Трускавця. Петро Іванишин роз’яснив механізм надання фінансової допомоги Трускавецькому водоканалу. Рішуче обстояв позицію Дрогобича депутат міської ради, директор КУ «Інститут міста», колишній міський голова Дрогобича Михайло Лужецький. Він закликав трускавчан будувати відносини з Дрогобичем на умовах партнерства. Акцентував увагу присутнім на регіональному масштабі проблеми депутат Дрогобицької міської ради Роман Курчик. Стебницький міський голова Василь Пецюх зауважив, що за умови припинення подачі води КП «Дрогобичводоканал» Стебник – єдине місто, яке залишається повністю зневодненим, бо інші міста мають альтернативні водні джерела.

Трускавецький міський голова Руслан Козир подякував дрогобичанам за участь у сесії, сказавши, що сесія трускавецької міської ради сьогодні продовжить роботу і буде шукати шляхів виходу із ситуації.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: