Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чинність тарифів 2,50 і 3 грн у маршрутках Дрогобича продовжили ще на місяць

Чинність тарифів 2,50 і 3 грн у маршрутках Дрогобича продовжили ще на місяць
Сьогодні, 22 квітня, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, як і було заплановано, повернувся до розгляду питання про встановлення тарифу на маршрутних перевезеннях по місту.
Начальник відділу економіки Роман Корпан доповів, що робоча група, яка займалася вивченням цієї справи, рекомендує перейти до встановлення єдиного тарифу за місяць, оскільки є потреба провести конкурс на окремі маршрути і укласти договори з перевізниками. Роман Корпан пояснив, що таким є перший крок до формування пакетних конкурсних пропозицій, а саме, щоб неприбуткові маршрути були поєднані з прибутковими. Оскільки треба виправляти тенденцію, коли на неприбуткові маршрути не має бажання виїжджати жоден перевізник.
На засіданні виконавчого комітету помічник народного депутата Богдана Матківського Ольга Головкевич зачитала його депутатське звернення, у якому, крім зауваження про незадовільне здійснення пасажирських перевезень у Дрогобичі, були висловлені рекомендації щодо створення розширеної робочої групи для скрупульозного вивчення питання перевезень у Дрогобичі. Пропозиції Богадана Матківського в. о міського голови, секретар міської ради Тарас Метик доручив врахувати у затвердженому виконкомом рішенні.
Нагадаємо, тариф 2,50 і 3 грн у Дрогобичі виконавчий комітет затвердив наприкінці березня.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: