Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Вірні села Ясениця передали воїнам АТО пасхальні страви

Мешканці с. Ясениця Дрогобицького району приготували пасхальний частунок для воїнів АТО, які воюють на Сході. Про це інформує прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. З домашнього м’яса селяни виготовили шинки, ковбаси, заготовили банки з тушонкою, напекли пасок, натерли буряків з хроном і приготували курячих яєць. Усі страви напередодні пасхальних свят освятив о. Йосип Славич, настоятель місцевої парафії. Зазначимо, що о. Йосип впродовж останніх місяців був капеланом в зоні АТО, після чого намагається у різний спосіб підтримувати українських воїнів.
Вірні села Ясениця передали воїнам АТО пасхальні страви
“Наші воїни пройшли нелегкий шлях від життя звичайного до життя в умовах війни”, – зазначив о. Йосип. Наші воїни допомагають нам йти до обіцяної землі – мирної і щасливої України. Священик побажав воїнам, які були присутні на чині освячення, щоб передали своїм побратимам пасхальні привітання із рідних домівок, а пасхальні страви допомогли їм в радості зустріти свято Христового Воскресіння і відчути домашню атмосферу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: