Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Перевізники підняли ціни

На окремих маршрутах перевізники підняли тарифи на проїзд. Про це інформує наше власне джерело. Напевно, найболючішим є підняття тарифу на маршруті «Трускавець – Дрогобич» (з 4,50 грн. до 6 грн.), оскільки багатьом мешканцям регіону доводиться практично щоденно доїжджати до місця роботи саме цим маршрутом. Зросла вартість проїзду і на інших маршрутах – для прикладу, з Трускавця до Орова квиток подорожчав на 5 грн. (з 18 грн. до 23 грн.), дорожче тепер добиратися до Уличного, Доброгостова, Борислава та в інших напрямках. Для прикладу, квиток зі Стебника до Борислава коштує 8 грн., з Трускавця до Доброгостова – 7,50.

Зростання вартості проїзду перевізники пояснюють здорожчанням палива, а дозволив підняти ціну голова Львівської ОДА Олег Синютка своїм розпорядженням від 2 квітня ц.р. Новий граничний тариф (без урахування ПДВ, станційного та страхового зборів) за 1 км проїзду згідно цього розпорядження становить 42 копійки для суб’єктів підприємницької діяльності, які є платниками ПДВ, і 50 копійок для тих, які не є платниками ПДВ.

Втім, подорожчання проїзду з 14 квітня – це тільки перший етап зростання тарифу. Другий етап планується реалізувати з 1 червня 2015 р.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: