Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі з-перед Ратуші крадії поцупили писанки

У Дрогобичі з-перед Ратуші крадії поцупили писанки
Сьогодні перед Дрогобицькою Ратушею встановлюють півтораметрову писанку, прикрашену різнобарвними бантами. Металевий каркас для міста виготовила Дрогобицька виправна колонія. На прикрашання цієї неординарної писанки відділ сім’ї, молоді та туризму використав 1,5 тис. м. стрічки. Кольорова окраса біля Ратуші тішитиме око дрогобичан протягом усіх свят, якщо, звісно, її не потягне рука лиходія. Аби у зухвальців відбити недобре бажання, дрогобицька влада клопотатиме перед правоохоронцями припильнувати великодні оздоби на площі.
У ніч на сьогодні перед самісінькою Ратушею з вбраної у фанерні писанки магнолії позникали вивішені вчора прикраси. Лиходії залишили лише шнурки.
- Писанки з фанери виготовляли діти, аби прибрати своє місто до свята. Хтось цинічно звів нанівець їхні старання, - емоційно поскаржилася начальник відділу сім’ї, молоді та туризму Леся Пашко.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: