Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Андрій Кульчинський виграв другий суд у мера Трускавця

Андрій Кульчинський виграв другий суд у мера Трускавця
Головний лікар Трускавецької міської лікарні Андрій Кульчинський виграв черговий суд у міського голови Трускавця Р. Козира. 8 квітня Львівський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Р. Козира на рішення першої інстанції (Трускавецького міського суду), яким Андрій Кульчинський був поновлений на посаді головного лікаря КП «Трускавецька міська лікарня».

Нагадаємо, що звільнення головного лікаря ТМЛ Андрія Кульчинського відбулося в грудні 2014 року – з ним міський голова розірвав контракт, хоча згідно закону не мав права цього робити. Дії мера Трускавця Андрій Кульчинський оскаржив у судовому порядку і в лютому 2015 р. суд виграв. Рішення Трускавецького міського суд мер Трускавця Р. Козир оскаржив в апеляційному порядку. Апеляційний суд у Львові підтвердив правомочність та справедливість рішення Трускавецького міського суду. Вітаємо Андрія Богдановича з перемогою. Справедливість є – за неї варто боротися!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: