Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На плаву економіку Дрогобича у І кварталі тримали підприємства харчової промисловості

За інформацією відділу економіки виконкому Дрогобицької міської ради, протягом І кварталу в місті переважно працювали підприємства харчової промисловості, решта промислових підприємств в основному - в режимі неповного робочого тижня.
ВАТ «НПК - Галичина» і надалі простоює.

На плаву економіку Дрогобича у І кварталі тримали підприємства харчової промисловості
ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» та ТзоВ «Універсальна бурова техніка» до 01 травня цього року в основному перебуває в режимі простою.
Основними бюджетоутворюючими промисловими підприємствами міста за І квартал 2015 року вироблено промислової продукції на суму 18,9 млн. грн. проти 18,6млн. грн. в І кварталі 2014 р. Зокрема, підприємства харчової галузі виробили продукції на 13,4 млн. грн., що склало 130,9 % до січня – березня минулого року.


За перший квартал порівняно з минулим роком у Дрогобичі зросло виробництво солі та кондитерських виробів
За перший квартал цього року Дрогобицький сільзавод, який є віковою гордістю міста, виробив 25 т йодованої солі. Відповідно до січня-березня 2014 р. це становить 146,2%. Про це інформує заступник начальника відділу економіки Дрогобицької міської ради Галина Біль. Також у місті стрімко стрибнув показник виробництва кондитерських виробів : за перший квартал 2015 р. кулінари випекли печива в 4 рази більше порівняно з першим кварталом минулого року.
Крім цього, у січні - березні 2015 року у Дрогобичі виробництво - м’яса, порівняно з таким же періодом минулого року, становить 63,2 %; хлібобулочних виробів – 95,5%.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: