Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Вісті з Дрогобицької "оперативки" : волонтери шукають благодійника, який відремонтує КАМАЗ для АТО

Вісті з Дрогобицької "оперативки" : волонтери шукають благодійника, який відремонтує КАМАЗ для АТО
Як повідомив вчора, 30 березня, на понеділковій нараді у Ратуші головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Ярослав Янушевич, підприємець, колишній працівник Дрогобицької міської ради Олександр Коростельов вибачився за безкультурні дії своїх підлеглих, коли хлопці з Дрогобицько-Бориславського об’єднаного військового комісаріату прийшли на фірму до п. Коростельова, аби вручити повістки щодо мобілізації працівників підприємства до лав АТО. Наступного дня сам п. Олександр прибув до комісаріату і взяв ці повістки, аби передати їх своїм працівникам. Таких нарахувалося 6 чоловік, двоє з яких уже мобілізовано (додається відеоматеріал).

Також посадовець повідомив і про те, що у Дрогобичі проводяться заходи щодо передачі транспортних ресурсів типу КАМАЗ, МАЗ, КрАЗ для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні АТО.
Передати КАМАЗ українській армії висловив готовність Дрогобицький машинобудівний завод. Ззовні вантажівка у доброму стані. Позаяк цей транспортний засіб тривалий час не експлуатувався, то потребує ремонту. На жаль, самотужки зробити його завод не може - на підприємстві заблоковано фінансові рахунки. Цей КАМАЗ послужить українським воякам, якщо зголоситься добродійник, готовий взяти на себе ремонт машини. Можливо, Олександр Коростельов зголоситься?
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: