Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З ФОНТАНУ ЗРОБИЛИ ПОМИЙНУ ЯМУ...

Як повідомив сьогодні, 30 березня, на оперативній нараді у Ратуші керівник департаменту міського господарства Іван Лепкий, комунальні служби перебувають в активному пошуку насосу, що знаходився у міському фонтані в центральній частині Дрогобича. Оскільки насос вийшов з ладу ще з осені. Виною такої, сподіваємось тимчасової, аварії став звичайнісінький поліетиленовий пакет, якого хтось з низьким рівнем культури перехожих безсовісно викинув у фонтан. Це, за словами п. Лепкого, і "заштопорило" насос.
З ФОНТАНУ ЗРОБИЛИ ПОМИЙНУ ЯМУ...
- І не дивно. Безкультурні та безгосподарні людиська зробили з фонтану помийну яму! Кидають в нього сміття, миють в ньому брудний посуд. Викидають недоїдки з брудних тарілок. - Обурювався посадовець.

Аби хоч якось зарадити прикрій ситуації, було вирішено задіяти правоохоронні органи, адміністрацію місцевого ринку та відділ економіки Дрогобицької міської ради щодо боротьби з безкультурними "дикунами", яким начхати на майно громади міста.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: