Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"Дрогобичтеплокомуненерго" на стадії вимкнення

Як розповів сьогодні на нараді Дрогобицької міської ради керівник «Дрогобичтеплокомуненерго» Ігор Хомяк, підприємство під загрозою вимкнення. Виною цьому є непроведення взаємозаліку за пільгові субсидії на рівні міністерства у Києві (відео додається).

Начальник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як також довів до відома міську владу, що існує загроза відключення котелень від електропостачання через заборгованість. Своєю чергою підприємство, щоб не сидіти склавши руки, мусить жорстко впливати на своїх боржників. Зокрема, сказав Ігор Хом’як, склалася невтішна ситуація з КП «Дрогобицька лазня», яка спочатку року за тепло не заплатила ні копійки. Нині обсяг боргу становить 40 тис. грн. Попередження про відімкнення тепла керівництво лазні уже отримало. За попередженням слідуватимуть конкретні дії. 1 квітня помитися у лазні охочі не зможуть - КП «Дрогобичтеплоенерго» цього дня має намір припинити подачу тепла підприємству-боржнику.
Вікторія ЛИШИК (фото та відео автора).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: