Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Перенесення Дрогобицького онкодиспансеру не буде!

Перенесення Дрогобицького онкодиспансеру не буде!
Нещодавно Дрогобицькі онкодиспансер та шкірвендиспансер відвідала Львівська медкомісія з приводу недопущення перенесення Дрогобицького онкологічного диспансеру на базу Стебницької міської лікарні. В складі комісії були: голова комісії Наталія Готь, начмед онкоцентру Львівської обласної лікарні Орест Тріль, обласний дератолог О. Сизон, провідні фахівці з метеорології, онкологи, тощо. Доля шкірвендиспансеру, як відзначила голова комісії, заступник головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталія Готь, в руках дрогобицьких чиновників.


Перенесення Дрогобицького онкодиспансеру не буде!
Перенесення Дрогобицького онкодиспансеру не буде!
Приїзду обласної медкомісії сприяло те, що на початку березня відділом охорони здоров'я виконавчих органів Дрогобицької міської ради було проведено нараду щодо проекту оптимізації мережі Закладів охорони здоров'я міст Дрогобича та Стебника. На цій нараді колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) повідомили про “план оптимізації”, який фактично передбачає ліквідацію єдиної лікарні в нашому регіоні, що обслуговує потреби мешканців Дрогобича, Дрогобицького району, Борислава, Стебника, інших міст.

Ініціатором скликання комісії виступила громадська організація “Воля України”, мешканці Дрогобича, Стебника і району. Звернення надійшло на імя Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка, голови обласної адміністрації Олега Синютки, голови облради Петра Колодія на доручення Львівської обласної держадміністрації.
Перенесення Дрогобицького онкодиспансеру не буде!Після оглядин господарства медустанов Стебницької міської лікарні, Дрогобицького онкодиспансеру, обласна медкомісія в один голос заявила, що демонтаж устаткування ДМЛ №3 недопустимий на базу Стебницької міської лікарні. Не кажучи вже про фаховість спеціалістів онкодиспансеру.Керівник відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради Андрій Шевкенич, турбуючись про бюджет медицини на місцевому рівні, відзначив, що у лікарнях Дрогобича лікуються хворі з інших міст та районів.
- Чому мене має боліти за них голова, за хворих з сіл і районів? Я людей дрогобицьких не можу забезпечити якісним харчуванням, не можу забезпечити всіма необхідними медикаментами, бо все це «розсіюється» на інших хворих. - (додається відеоматеріал).

І додав: «Я не за те, щоби “гасити» наш онкологічний диспансер! Я за те, аби наша медицина нормально функціонувала на місцевому рівні».

Ще б пак. Медики на Львівщині давно б’ють тривогу- рівень захворюваності на злоякісні новоутворення має динаміку стабільного росту у 2,5-3 % на рік і за останні 30 років захворюваність на рак зросла на 30%. До 2020 року прогнозується ще 25% зростання захворюваності на злоякісні пухлини. Онкологічні захворювання викликають у суспільстві найбільшу схвильованість та панічні очікування, що пов’язано з швидкістю протікання клінічної картини раку, високою занедбаністю, інвалідністю та смертністю в онкології.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: