Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

УВАГА!!! У ДРОГОБИЧІ ДІЄ БАНДА ЗЛОДІЇВ!!!

Останніми днями у Дрогобичі діє банда злодіїв, які обкрадають автомобілі. Будьте пильними та подбайте про безпеку свого майна. Не залишайте в автомобілях речі, особливо сумки, коробки тощо. Навіть, якщо у них немає нічого цінного. Злодій не знає, що у Вашій сумці немає грошей. Він бачить сумку і намагається її викрасти. А для цього розбиває скло чи пошкоджує замки. А скло і замки автомобіля коштують немалі кошти. І це будуть уже Ваші витрати. Також крадуть зовнішні антени.
УВАГА!!! У ДРОГОБИЧІ ДІЄ БАНДА ЗЛОДІЇВ!!!
Не рекомендую купувати б/у мобільні телефони, відеореєстратори, навігатори тощо. Особливо «на руках», в ломбардах чи по оголошеннях. Або, при купівлі добряче їх перевіряйте на предмет об’єкту крадіжки.
Злодіїв не знайшли і невідомо чи знайдуть. А втрати залишаються за Вами. Ви можете нарікати на злодіїв, на систему, на правоохоронців. Нажаль, це нарікання завдані збитки не відшкодовує. Тому про свою безпеку подбайте самі.
Окрім крадіжок з автомобілів почастішали інші види шахрайства:
– Так звані жебраки. Приходять із різними медичними висновками і просять гроші на лікування або себе, або своїх родичів, або бійців АТО, або поранених з Майдану. Не виганяйте їх. І тим більше не давайте жодні кошти. Не лінуйтеся забрати ці документи, викликати міліцію і передати документи працівникам міліції, а також написати та зареєструвати заяву із проханням перевірити дійсність фактів, викладених у цих документах;
– Так звані збирачі пожертв на церкву. ПАМ’ЯТАЙТЕ!!! Жодна парафія не проводить ЖОДНИХ збірок без попереднього повідомлення про це у неділю на Службі Божій.
І ніхто не має права збирати жодні кошти на жодну церкву, яка є не у Дрогобичі без письмово оригінального дозволу відповідної місцевої церковної влади. У дозволі повинно бути вказано, хто збирає; на що збирає; назва міста у якому збирають і конкретна дата; коли дозволено збирати. Дозвіл повинен містити підпис, прізвище та посаду особи, яка підписала документ, та оригінальну печатку, дату та вихідний номер, а також назву, адресу та номер телефону органу, який видав таких дозвіл. АЛЕ!!! Такого практично ніколи немає. Усі збірки проводяться із оголошенням на парафії.
– Крадіжки із платіжних карток ПриватБанку. Нажаль, що у цих випадку люди самі диктують номери, паролі та інші необхідні цифри. Але найприкрішим є те, що шахраї діють досить професійно і володіють інформацією, яка не мала би виходити за межі банку. Можна лише припустити, що це або колишні працівники банку, або шахраї мають у банку якісне джерело інформації. Але це лише припущення. ПАМ’ЯТАЙТЕ!!! Нікому за жодних умов не диктуйте по телефону жодні дані про Вас, номери карточок, смс повідомлення тощо. Навіть, якщо дзвонить представник служби безпеки, навіть, якщо Вас будуть лякати, що у Вас уже ніби вкрали гроші чи ніби хтось здійснює платіж із Вашої картки; навіть, якщо хтось буде казати, що перевіряють щось. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН. У телефонному режимі банк може ЛИШЕ інформувати Вас про щось. Усе інше, перевіряйте у найближчому відділенні банку через спеціаліста. І за жодних обставин не вставляйте за чиєюсь вказівкою Вашу карточку в банкомат не вводіть ніякі коди. Чемно вислухайте. Запишіть усе на листочок. Йдіть у відділення банку і перевірте правдивість почутого. Якщо виявиться, що телефонували шахраї, то зареєструйте у відділенні банку відповідну скаргу та ПОВІДОМТЕ правоохоронні органи.
Також не будьте байдужими і не залишайтесь осторонь. Якщо бачите щось підозріле, не бійтеся повідомити правоохоронні органи. Бо завтра Ви самі можете стати жертвою і Вам ніхто не допоможе. Самим стати жертвою – це якось, можливо, і не дуже страшно. А якщо жертвою будуть Ваші діти?
Не забувайте, що війна є по всій країні. У нас своє АТО.
P.S. Усе написане мною є ділення власним досвідом. Деколи навіть болючим. Сьогодні розбили й обікрали автомобіль мого батька (як виявилось за останні дні не його один); днями шахраї «почистили» платіжну картку мого друга, а за кілька днів телефонували до мене (на щастя для них невдало); щодо «збирачів пожертв» кілька тижнів тому оголошували у неділю на кожній парафії і просили бути пильними; щодо «жебраків», то у мене уже ціла колекція вилучених у них довідок та листів, а також ряд написаних особисто мною заяв у міліцію із проханням перевірити дійсність цих документів.
ТАК ЩО ГРОШІ ВАШІ І ПИЛЬНУВАТИ ЇХ ВАМ!!!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: