Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На «круглому столі» не зуміли здолати «гострих кутів»

У вівторок, 3 березня, відбулася нарада з приводу сплати боргу за електроживлення водозабору с. Гірне, який накопичився з несвоєчасної оплати за спожиту воду Трускавецьким підприємством Дрогобицькому водоканалу.
На «круглому столі» не зуміли здолати «гострих кутів»
Зустріч відбулася за круглим столом у Дрогобицькій РДА, за участю представника Львівської ОДА, в.о. голови РДА С. Рудницького, в.о. міського голови Дрогобича Т. Метика, міського голови Борислава В. Фірмана, міського голови Трускавця Р. Козира, помічників народного депутата Б. Матківського, керівників водоканалів м. Дрогобича та Трускавця.
За підсумками наради, дійти спільної згоди, щодо вирішення конфліктної ситуації, зацікавленим сторонам не вдалося.
Трускавчани пропонують створення спільного підприємства, якому слід передати водозабір с. Гірне, яке б надавало послуги водоканалам міст Дрогобича та Трускавця. Однак дрогобичанам така пропозиція не прийнятна, оскільки громада і депутатський корпус проти того, аби майно КП «Дрогобичводоканал», яке є власністю громади, переходило у сусідське підпорядкування. Ще однією загвіздкою цієї пропозиції є те, що Трускавецький водоканал є у співвласності міської ради Трускавця та приватної структури.
За інформацією міського голови Борислава, складається враження, що нині через такі приватні фірми як ПАТ «Львівобленерго» чиниться зумисний тиск, аби за невчасну оплату послуг створити такі умови, через які підприємства стануть збитковими і тоді їх легко ліквідувати, чи реорганізувати, а на загал, «прихватизувати». Громада вважає такі дії неприпустимі.
Через заборгованість Трускавецького водоканалу за спожиті послуги надані Дрогобицьким водоканалом, станом на 1 березня поточного року, утворився борг у сумі 8,1 млн. гривень. Виходячи з того, що постанова Національної комісії нині є чинною, навіть попри те, що комісія знаходиться у стані ліквідації, відповідно до якої Трускавцю встановлено тарифи на водопостачання, тому сусіди змушені погасити даний борг.
Представник Львівської ОДА запропонував створити робочу групу щодо перспективних напрацювань, однак наголосив трускавчанам, що борг вони повинні сплатити.
Нагадаємо, що на 10 березня, за умов непогашення боргу перед ПАТ «Львівобленерго», можливе повторне вимкнення електроенергії.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: