Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Прокуратурою області розпочато розслідування дій працівників ДАІ, які перешкоджали протестам «Автомайдану» та «Євромайдану»

Прокуратурою області розпочато розслідування дій працівників ДАІ, які перешкоджали протестам «Автомайдану» та «Євромайдану»
Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 365 КК України, за фактом перевищення службових повноважень працівниками УДАІ ГУ МВС України у Львівській області під час мирних акцій протесту учасників «Автомайдану» та «Євромайдану». Зокрема, йдеться про перешкоджання інспекторами руху автобусів та інших транспортних засобів активістів Революції Гідності. З метою детального вивчення усіх обставин вчинення цього кримінального правопорушення, прокуратура області просить громадян повідомляти відомі їм факти неправомірних дій працівників ДАІ під час подій 2013-2014 років.

Після приходу на посаду головного прокурора Львівщини Романа Федика обласна прокуратура активніше взялася і за справи, пов’язані з АнтиМайданом. Сподіваємося, що не залишаться поза її увагою і колективні скарги громадян щодо ініціаторів виїздів на АнтиМайдан із Трускавця, а також фінансування АнтиМайдану одним із закладів, який діє на території міста-курорту. Ці колективні скарги були написані в різні інстанції. Зокрема і в правоохоронні органи у березні 2014 року. Всі підписанти скарг, які, до речі, були активними учасниками Революції Гідності, адміністрацією закладу звільнені з роботи.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: