Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Швидше за все зросте вартість проїзду по місті

Як інформує відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради, у понеділок, 23 лютого, на понеділковій нараді у ратуші начальник відділу економіки Роман Корпан повідомив, що стрімке зростання курсу валюти негативно вплинуло на стан громадського перевезення жителів міста. У зв’язку зі зростанням цін на паливо для перевізників стає проблемою ведення діяльності за встановленими тарифами. Водії скаржаться на те, що вони на межі збитковості. Тому актуальним постає питання щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті у Дрогобичі. Дане питання планують розглянути на засіданні виконкому.
Швидше за все зросте вартість проїзду по місті
Наше власне джерело інформує, що планується підняти ціну на проїзд по Дрогобичі з 2,50 до 3,50 грн. Є інформація, що вимагатимуть подорожчання проїзду на трьох внутрішньоміських маршрутах у Трускавці і перевізники міста-курорту. Нагадаємо, що фактичну монополію на перевезення по курорті має фірма «Інтертранстур».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: