Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На Дрогобиччині голова дільничної виборчої комісії розтратив державні кошти

Голова однієї з дільничних виборчих комісій Дрогобицького району, зловживаючи службовим становищем та без погодження, надав одноразову грошову винагороду двом членам дільничної комісії.
На Дрогобиччині голова дільничної виборчої комісії розтратив державні кошти
Працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Дрогобицького МВ міліції встановили, що 22-річний голова дільничної виборчої комісії підробив службову документацію, що потягнуло за собою розтрату державних коштів у сумі 1300 гривень.

Всупереч порядку нарахування та виплати одноразової грошової винагороди членам окружних і дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, голова виборчої комісії не провів засідання членів ДВК та прийняв одноосібне рішення про надання грошової допомоги двом членам комісії.

Такі дії суперечать п.2 ст.35 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

«У Законі вказано, що рішення про надання грошової винагороди обговорюється членами комісії, після чого складається протокол. Однак, голова дільничної виборчої комісії прийняв рішення про виділення коштів одноосібно, без дотримання процедури, розтративши таким чином бюджетні кошти», – розповів слідчий СВ Дрогобицького МВ Тарас Пелещак.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 191 та ч.1 ст. 366 КК України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: