Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Віктор Попов обурений: "інформацію про мобілізованих розголошувати не можна"

У четвер, 12 лютого, в приміщенні Народного дому Трускавця відбулася зустріч громадськості міста-курорту з військовим комісаром Дрогобицько-Бориславського об’єднаного військового комісаріату Віктором Поповим.
Зустріч зініціювала громадська організація «Майдан-Трускавець» (очільник Анатолій Томашівський). В зустрічі взяли участь депутати ТМР Андрій Кульчинський, Ігор Пілько, Руслан Крамар, Михайло Хомич, громадські діячі Ігор Кісак, Роман Бучкович, Леся Дідик, Віктор Пиців, Святослав Грабовський, Олександр Богуцький, представники «Правого Сектора» тощо. Військовий комісар висловив обурення тим фактом, що в мережі Інтернет публікується конфіденційна інформація на тему мобілізації, зокрема оригінали повісток депутатам. Нагадаємо, що «оголошення про розшук депутатів» розмістив у мережі Фейсбук та на підконтрольних сайтах мер Трускавця Р. Козир.
Віктор Попов обурений: "інформацію про мобілізованих розголошувати не можна"
Також Віктор Попов розповів про критерії відбору на військову службу в рамках четвертої хвилі мобілізації, зокрема про віковий ценз, стан здоров`я, опікунство, морально-діловий стан призовників тощо. Воєнком виступив на захист працівників відділу мобілізаційної та оборонної роботи ТМР, щодо яких була підозра у складанні списків депутатів із Трускавця, яких було призвано до війська. Виявилося, що список подавав секретар ради Петро Шумин. Також Віктор Попов відповів на інші численні запитання трускавчан. Він зазначив, що мер Трускавця не буде мобілізований до війська, бо «має броню». Зустріч була плідною та корисною.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: