Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Якщо ти патріот, то маєш іти в армію, і Козир - не виняток...

Такої думки дотримується трускавчанин Микола Пилипів, який був призваний до лав Збройних Сил України і служить вже більше ніж півроку, зокрема на передовій в зоні АТО.
Якщо ти патріот, то маєш іти в армію, і Козир - не виняток...
- Я був глибоко обурений інформацією, що трускавецькі депутати збираються «відкосити» від армії, мотивуючи це якимись хворобами, старими батьками, малими дітьми тощо. Якщо прийшло 20 повісток, то повинні йти служити всі 20, щоб показати приклад іншим. Хоча мали б піти служити всі 46 депутатів. У нас тут служать дівчата віком 20-25 років, які вдома теж залишили малих дітей, чоловіків, старих батьків. І служать вони не в медичній частині чи в тилу, а стрілками. Застерігаю, що ті депутати, які не підуть в армію, «відкосять», то вони вже не мають права більше бути депутатами будь-якого рівня, не мають права займати керівних посад в комунальних підприємствах, бути держслужбовцями. Я теж міг «відмазуватися» від армії, але не зробив цього, залишивши напризволяще свою племінницю, залишивши все, щоб виконати свій громадянський обов’язок перед Вітчизною. Я вимагаю не лише, щоб ішли служити ті депутати, які отримали повістки, але щоб повістки були вручені і офіцеру Руслану Козиру, міському голові Трускавця, і офіцеру Олегу Ковальчину зі Стебника, керуючому справами виконкому. Мав би піти служити і депутат обласної ради Петро Іванишин, по віку він підлягає мобілізації. Вони всі повинні першими йти на фронт, показувати приклад іншим. Порядок в місті підтримуватимуть жінки та інші, а мужчини потрібні тут, – каже Микола Пилипів.
Одночасно пан Микола зазначає, що не має наміру в майбутньому балотуватися в депутати міської ради. Пан Микола дотримується позиції, що якщо чинні депутати та владна верхівка Трускавця не підуть в армію, то їх чекає загальний громадський осуд.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: